Copy TOPlist© 2012-2024 STUDIADOMI Všechna práva vyhrazena. Další publikování obsahu bez souhlasu STUDIADOMI zakázáno!

STUDIADOMI

Bydlení v mobilních domech není ve světě žádnou novinkou.

Mobilní domy jsou velmi oblíbené především v USA, Francii, Holandsku a Velké Britanii, kde je lidé využívají pro trvalé či přechodné bydlení nebo pro rekreaci. V poslední době začíná vzrůstat zájem o mobilní domy také v ČR, a to zejména díky jejich mobilitě a s tím spojenému jednoduchému umísťování staveb a nízké pořizovací ceně .

Na základě požadaků našich klientů jsme vytvořili novou řadu nízkoenergetických mobilních domů a Modulových staveb StudiaDomi. Tato řada domů je velmi variabilní a přináší zdravé komfortní bydlení s atraktivním vzhledem s nízkými provozními náklady za milou cenu.

Alternativy jednotlivých modulových domů je možné dodat v takzvané mobilní variantě , což jistě přivítají zejména zákazníci v záplavových oblastech nebo ti, kteří mají problémy s umístěním stavby trvalého charakteru, tak i klienti, kterým naopak varianta dočasné stavby nevyhovuje kvůli financování.

Každou z nabízených alternativ je možné dodat v kompletně zhotoveném stavu včetně zařízení a vybavení interiéru, případně v místech se zhoršenou dopravní dostupností realizovat stavbu domu na místě.

Nová řada nízkoenergetických mobilních a modulových domů StudiaDomi je vhodná pro celoroční užívání jak pro rekreační účely, domy pro seniory, ale i pro mladé rodiny jako startovací dům pro trvalé bydlení, který je možné kdykoliv rozšířit o další moduly a vytvořit tím tzv. rostoucí dům.Možné využití i jako mateřské a základní školy, bytové jednotky k pronájmu, kancelářské prostory, provozovny, vrátnice, kavárny zázemí ke sportovištím, či prodejní stánky.

Použití těchto modulových domů je široké a objekt je možné přizpůsobit k jakémukoliv použití.

Jako příklady užití můžeme rozdělit do několika kategorií a způsobu užití: