Copy TOPlist© 2012-2024 STUDIADOMI Všechna práva vyhrazena. Další publikování obsahu bez souhlasu STUDIADOMI zakázáno!

SPORTOVNÍ STUDIADOMI

Nízkoenergetický modulový systém StudiaDomi je vhodný i pro úpravu a doplnění stávajích či nových sportovišť a jejich zázemí . Upravit vnitřní prostor na recepci, klubovnu, šatnu, sociální zázemí – sprchy, WC, sklad, pokladnu, vrátnici či jídelnu nebo dokonce dětský koutek není žádný problém a všechny uvedené prostory vyhovují veškerým hygienickým i technickým normám určeným pro stavby tohoto druhu. Díky široké škále využití je i úprava vnitřního prostoru velmi variabilní a to i díky případnému spojení několika modulů.

SPRCHA A WC

Ukázka možnosti řešení sociálního zázemí sportoviště – sprch, wc, pisoárů včetně umyvadel a odkládacího prostoru. Ideální řešení např. pro fotbalové kluby.

ŠATNY SE SOCIÁLNÍ ZÁZEMÍM

Ukázka možnosti řešení šaten včetně sociálního zázemí – wc, sprchový kout, umyvadlo a odkládací prostor.

ŠATNY

Účelné využití vnitřního prostoru umístěním šatních skříněk vytvoří dostatečné zázemí všem sportovcům.

RECEPCE

Každý moderní sportovní komplex má za účelem lepší nabídky služeb a odbavování klientů svoji recepci. Náš návrh vycházi z potřeby poskytnutí rychlé a kvalitní služby zákazníkům. K dispozici jsou 3 pracoviště pro recepční a několik odpočívadel pro čekající nebo již odbavené klienty. Odkládací stolek pro umístění nabídek je samozřejmostí. Prostor recepce lze zařídit dle nejnovějších designových trendů.