Copy TOPlist© 2012-2024 STUDIADOMI Všechna práva vyhrazena. Další publikování obsahu bez souhlasu STUDIADOMI zakázáno!

KOMERČNÍ STUDIADOMI

Jedinečným a unikátním využitím mobilní modulové nízkoenergetické řady StudiaDomi jsou stavby pro komerční účely.

Uvažujete o zřízení sídla společnosti, kanceláří? Nechcete platit drahý pronájem prodejních prostor, skladů, provozoven? Mobilní modulové nízkoenergetické stavby jsou ideálním rychlým řešením. Vnitřní uspořádání prostoru je takřka bez omezení a lze vyhovět i velmi náročným požadavkům klienta.

Nabízíme i další varianty využití jako např. kadeřnické a masážní salóny, nehtová studia, restaurace, kavárny, cukrárny, vinotéky, mobilní i stálý stánek rychlého občerstvení, prodejny s regály, prodejny s výdejním okénkem, pokladny, vrátnice, jídelny, ateliéry, dětský koutek, firemní recepce atd. V každém variantním řešení je zachován soulad funkčnosti a účelovosti využití prostoru s požadavky a potřeby klienta. Variabilita prostoru má nepřeberné množství variant. Také v této kategorii připojujeme několik studií a návrhu řešení. Variantně je možné spojit několik objektů k sobě a vytvořit tak optimální prostorové řešení a zvýšení komfortu pro vaše potřeby.

PROVOZOVNA, KANCELÁŘ

Návrh vnitřního prostoru modulového objektu řeší 2 pracoviště včetně jednacího pultu a sociálního zázemí. V návrhu je počítáno i s úložným prostorem na listiny a šanony.

PROVOZNÍ KANCELÁŘ

Velmi účelné využití modulu umístěním 3 pracovišť včetně úložného prostoru na listiny a šanony.

VINOTÉKA

Moderní pojetí vinotéky s barovým pultem i dvěma stoly pro hosty. Sociální zázemí včetně kuchyňky je samozřejmostí. Návrh umožňuje velmi zajímavé designové řešení vitřního prostoru, které jistě přitáhne i nejnáročnější zákazníky.

PRODEJNA S VÝDEJOVÝM OKNEM

Prodejna spotřebního zboží nebo rychlého občerstvení s výdejovým oknem včetně skladového prostoru a sociálního zázemí.

PRODEJNA, VEČERKA

Návrh řešení určený pro prodejnu potravin - večerku s obsluhou za pultem. Počítáno je s velkou regálovou plochou pro přehledné umístění zboží i se skladovým prostorem, do kterého lze umístěním příčky zřídit i sociální zázemí – WC, umyvadlo.

FIREMNÍ RECEPCE

Firemní recepce je v dnešní době pro většinu podniků samozřejmostí. Tento návrh vnitřního uspořádání recepce lze využít pro všechny druhy podniků či firem tak, aby ještě více dokreslila firemní prostředí a nabízené službya přitom čekajícím klientům poskytla maximální pohodlí.

Je možné využít i jako prodejnu upomínkových předmětů s pokladnou nebo jako vrátnice.