Copy TOPlist© 2012-2024 STUDIADOMI Všechna práva vyhrazena. Další publikování obsahu bez souhlasu STUDIADOMI zakázáno!

SPECIFIKACE

Vnější plášť objektu -stěny, podlaha,střecha- je provedena ze samonosné sendvičové konstrukce technologie SIPS, Europanel systems. Střešní plášť i podlaha objektu je provedena z Europanelu tl.170mm, stěny z EP 120mm.

Pro výplně otvorů používáme plastová okna různých dekorů s dvojskly. Vchodové dveře plastová sendvičová konstrukce s možností výběru barevného provedení i designu.

Opláštění objektu provedeno dřevěným obkladem dle výběru nebo cembritovými deskami. Vždy s provětrávanou mezerou a barevným dekorem vlastního výběru.

Kovový rám pod objektem vyroben jako konstrukční systém pro převoz auty vybavenými kontejnerovou nástavbou. Výhodou je okamžité naložení, převezení a složení bez komplikovaného nakládání pomocí jeřábů a transportu na speciálních návěsech. Možnost dodání i upravené nakládací konstrukce s přípravou na odmontování nadzemní části.

Střešní krytina provedena nataveným asfaltovým modifikovaným pásem. Okapy a svody v TiZn.

Domy jsou dle výbavy vybaveny základním sociálním zázemím, vestavěným nábytkem na míru a dle použití i  kuchyňskou linkou s elektrospotřebiči. Povrch stěn řešen tapetami, strop v dřevěném dekoru a plovoucí podlahy jako pochozí plocha.

Standardní elektrorozvod s revizí, 50 litrový bojler pro ohřev užitkové vody, přímotopné konvektory pro zdroj tepla. Napojovací body elektro, vody a odpadu vyvedeny pod podlahu domu.