Copy TOPlist© 2012-2023 STUDIADOMI Všechna práva vyhrazena. Další publikování obsahu bez souhlasu STUDIADOMI zakázáno!

OBČANSKÁ - REKREACE STUDIADOMI

STUDIADOMI MODUL OR5

Celková zast. plocha21.0  m2

Počet místností3 místnosti

Cena objektu920.000 Kč

Rozšířená verze základního modulu rekreačního domku o rozměrech 3x7m, kdy jsme na první modul umístili modul druhý a tím vznikla chatka o minimální zastavěné ploše, ale velké ploše užitné 42m2. I tento modul je díky zvolenému stavebnímu systému určen pro celoroční užívání při zachování teplotního komfortu a eliminaci tepelných ztrát.

Díky instalaci druhého modelu do patra došlo k oddělení klidové části domu jako jsou ložnice a pokoj a obytné části v přízemí. Došlo i k rozšíření úložného prostoru. Umístěním rozkládací pohovky nebo výklopného lůžka v přízemí, může vzniknout i další místo pro spaní dalšího člena rodiny.

Unikátní řešením je výklopný panel, kterým se dá obývací prostor dále rozšířit do venkovních prostor a panel slouží jako již zhotovená terasa. Záchován je i návrh využití posuvných prvků a váklopného nábytku v přízemí. Posuvné skleněné panely nabízí možnost vytvořit otevřený obývací prostor ve spojení s okolní přírodou.

Rekreační domek je možné v případě potřeby kdykoliv rozšířit o další moduly bez velkých stavebních úprav a zásahů do stávající konstrukce.

Uvedená cena je bez DPH a vnitřního vybavení.

 

více fotek
LEGENDA PIKTOGRAMŮ

VHODNÁ ORIENTACE VSTUPU

Západ - Jih - Východ
Západ - Jih
Sever - Západ - Jih
360°

POČET A TYP OBYVATEL

Dva dospělí
Čtyř-člená rodina
Čtyři zaměstnanci a jeden šéf
Dva starší
Vozíčkář

POČET MODULŮ

Jeden
Jeden a půl
Dva moduly

FUNKCE

Bydlení
Kancelář
Rekreace