Copy TOPlist© 2012-2023 STUDIADOMI Všechna práva vyhrazena. Další publikování obsahu bez souhlasu STUDIADOMI zakázáno!

OBČANSKÁ - BYDLENÍ STUDIADOMI

STUDIADOMI MODUL OP4

Celková zast. plocha21.0  m2

Počet místností3 místnosti

Cena objektu840.000 Kč

Rozšířená verze základního modulu domu o půdorysném rozměru 3x7m, kdy jsme na první modul umístili modul druhý a tím vznikl dům o minimální zastavěné ploše, ale velké užitné ploše 42 m2.  I tento dům lze dodatečně rošířit dle potřeb a přání klienta a to libovolným způsobem bez velkých stavebních úprav a zásahů do stávající konstrukce. Dům lze kdykoliv posouvat nebo dokonce převážet. Stavební systém zaručuje výbornou tepelnou izolaci objektu a elminaci tepelných ztrát.

Díky instalaci druhého modelu do patra došlo k oddělení klidové části domu, jako jsou ložnice a pokoj, a obytné části v přízemí. Došlo i k rozšíření úložného prostoru. Umístěním rozkládací pohovky nebo výklopného lůžka v přízemí může vzniknout i další místo pro spaní dalšího člena rodiny.

Zachován je návrh využití posuvných prvků a výklopného nábytku v přízemí. Posuvné skleněné panely nabízí možnost vytvořit otevřený obývací prostor ve spojení s okolní přírodou.

Velmi zajímavé je designové řešení fasády domu. Vzhledem k tomu, že stavební systém je již sám o sobě izolován, lze dotvářet celkový vzhled domu různými variacemi obkladů a to bez omezení.

Uvedená cena je bez DPH a vnitřní vybavení.

více fotek
LEGENDA PIKTOGRAMŮ

VHODNÁ ORIENTACE VSTUPU

Západ - Jih - Východ
Západ - Jih
Sever - Západ - Jih
360°

POČET A TYP OBYVATEL

Dva dospělí
Čtyř-člená rodina
Čtyři zaměstnanci a jeden šéf
Dva starší
Vozíčkář

POČET MODULŮ

Jeden
Jeden a půl
Dva moduly

FUNKCE

Bydlení
Kancelář
Rekreace