Copy TOPlist© 2012-2023 STUDIADOMI Všechna práva vyhrazena. Další publikování obsahu bez souhlasu STUDIADOMI zakázáno!

OBČANSKÁ - BYDLENÍ STUDIADOMI

STUDIADOMI MODUL OP3

Celková zast. plocha21.0  m2

Počet místností1 místnost

Cena objektu500.000 Kč

Variantní řešení základního modulu domku  o rozměru 3x7m se sešikmenou střechou.  I tento modul lze dodatečně rošířit dle potřeb a přání klienta a to libovolným způsobem bez velkých stavebních úprav a zásahů do stávající konstrukce. Dům lze kdykoliv posouvat nebo dokonce převážet. Slouží i jako základní modul startovacího a rostoucího domu. Stavební systém zaručuje výbornou tepelnou izolaci objektu a elminicai tepelných ztrát.

Vnitřní dispozice domu využívá prostoru, který vznikl zvýšením střechy a jejím sešikmením. Díky této změně vzniklo mezipatro, které je ideální pro umístění spacího lůžka. Tím dojde i k uvolnění obývacího prostoru v přízemí. Zachován je návrh využití posuvných prvků a výklopného nábytku. Posuvné skleněné panely nabízí možnost vytvořit otevřený obývací prostor ve spojení s okolní přírodou. Dalším designovým a účelným řešením je výklopný panel, kterým se dá obývací prostor dále rozšířit do venkovních prostor a panel zároveň může sloužit zároveň jako terasa.

Dům je bazbariérový a lze jej doporučit k trvalému bydlení seniorům a tělesně postiženým občanům. Bezbariérovost lze zaručit i při rozšiřování domu přístavbou dalšího modulu.

Velmi zajímavé je designové řešení fasády domu. Vzhledem k tomu, že stavební systém je již sám o sobě izolován, lze dotvářet celkový vzhled domu různými variacemi obkladů a to bez omezení.

Uvedená cena je bez DPH a vnitřního vybavení.

více fotek
LEGENDA PIKTOGRAMŮ

VHODNÁ ORIENTACE VSTUPU

Západ - Jih - Východ
Západ - Jih
Sever - Západ - Jih
360°

POČET A TYP OBYVATEL

Dva dospělí
Čtyř-člená rodina
Čtyři zaměstnanci a jeden šéf
Dva starší
Vozíčkář

POČET MODULŮ

Jeden
Jeden a půl
Dva moduly

FUNKCE

Bydlení
Kancelář
Rekreace