Copy TOPlist© 2012-2024 STUDIADOMI Všechna práva vyhrazena. Další publikování obsahu bez souhlasu STUDIADOMI zakázáno!

OBČANSKÁ - BYDLENÍ STUDIADOMI

STUDIADOMI MODUL OP2

Celková zast. plocha21.0  m2

Počet místností1 místnost

Cena objektu460.000 Kč

Mírně vylepšená základní varianta domu o rozměrech 3x7m určená k trvalému bydlení. Tento modul lze dodatečně rozšířit dle potřeb a přání klienta a to libovolným způsobem bez velkých stavebních úprav a zásahů do stávající konstrukce. Dům lze i jakkoliv posouvat nebo dokonce převážet. Je to základní modul startovacího a rostoucího domu. Stavební systém zaručuje výbornou tepelnou izolaci objektu a eleminaci tepelných ztrát.

Unikátním řešením je výklopný boční panel, kterým se dá obývací prostor dále rozšířit do venkovních prostor a panel slouží jako již zhotovená terasa.  Panel zároveň chrání prosklené plochy před poškozením. Účelným vnitřním uspořádáním, zvolením posuvných prvků a výklopného nábytku umožňuje maximální využití vnitřního prostoru. Posuvné skleněné panely poskytují komfortní vstup do okolí a opticky zvětšují obytný prostor. Uspořádání vnitřního prostoru a poloha jednotlivých místnodtí není pevně dána alze ji opět variabilně upravit dle potřeb klienta.

I tato varianta domu je bazbariérová a lze ji doporučit k trvalému bydlení seniorům a tělesně postiženým občanům. Bezbariérovost lze zaručit i při přístavbě dalších modulů.

Velmi zajímavé je designové řešení fasády domu. Vzhledem k tomu, že stavební systém je již sám o sobě tepelně izolován, lze dotvářet celkový vzhled domu různými variacemi obkladů a to bez omezení.

Uvedená cena je bez DPH a vnitřního vybavení.

 

více fotek
LEGENDA PIKTOGRAMŮ

VHODNÁ ORIENTACE VSTUPU

Západ - Jih - Východ
Západ - Jih
Sever - Západ - Jih
360°

POČET A TYP OBYVATEL

Dva dospělí
Čtyř-člená rodina
Čtyři zaměstnanci a jeden šéf
Dva starší
Vozíčkář

POČET MODULŮ

Jeden
Jeden a půl
Dva moduly

FUNKCE

Bydlení
Kancelář
Rekreace