Copy TOPlist© 2012-2023 STUDIADOMI Všechna práva vyhrazena. Další publikování obsahu bez souhlasu STUDIADOMI zakázáno!

OBČANSKÁ - BYDLENÍ STUDIADOMI

STUDIADOMI MODUL OP1

Celková zast. plocha21.0  m2

Počet místností1 místnost

Cena objektu420.000 Kč

Základní varianta domu o rozměrech 3x7m určená k trvalému bydlení. Tento modul je zvolen jako základní modul, který lze dodatečně rozšířit dle potřeb a přání klienta a to libovolným způsobem bez velkých stavebních úprav a zásahů do stávající konstrukce. Lze jej i jakkoliv posouvat nebo dokonce převážet. Je to základní modul startovacího a rostoucího domu. Stavební systém zaručuje výbornou tepelnou izolaci objektu a eliminaci tepelných ztrát.

Účelným vnitřním uspořádáním, zvolením posuvných prvků a výklopného nábytku umožňuje maximální využití vnitřního prostoru. Posuvné skleněné panely poskytují komfortní vstup do okolí a  nabízí možnost vybudování terasy. Velké prosklené plochy opticky zvětšují obytný prostor. Uspořádání vnitřního prostoru a poloha jednotlivých místností není pevně dána a lze ji opět variabilně upravit dle potřeb klienta.

Základní modul je bezbariérový a lze jej doporučit k trvalému bydlení i seniorům a tělesně postiženým občanům. Bezbariérovost lze zaručit i při přístavbě dalších modulů.

Velmi zajímavé je designové řešení fasády domu. Vzhledem k tomu, že stavební systém je již sám o sobě tepelně izolován, lze dotvářet celkový vzhled domu různými variacemi obkladů a to bez omezení.

Uvedená cena je bez DPH  a bez vnitřního vybavení.

více fotek
LEGENDA PIKTOGRAMŮ

VHODNÁ ORIENTACE VSTUPU

Západ - Jih - Východ
Západ - Jih
Sever - Západ - Jih
360°

POČET A TYP OBYVATEL

Dva dospělí
Čtyř-člená rodina
Čtyři zaměstnanci a jeden šéf
Dva starší
Vozíčkář

POČET MODULŮ

Jeden
Jeden a půl
Dva moduly

FUNKCE

Bydlení
Kancelář
Rekreace