Copy TOPlist© 2012-2023 STUDIADOMI Všechna práva vyhrazena. Další publikování obsahu bez souhlasu STUDIADOMI zakázáno!

KOMERČNÍ STUDIADOMI

STUDIADOMI MODUL BR1 - RECEPCE

Celková zast. plocha16.0  m2

Počet místností1 místnost

Cena objektu450.000 Kč

Modul o rozměrech 2,55x6,3m určený pro komerční využití -např.recepce, pokladna, který je díky zvolenému stavebnímu systému možné provozovat celoročně. Stavební systém zaručuje výbornou tepelnou izolaci objektu a eliminaci tepelných ztrát a nízké provozní náklady. 

Pro ukázku jsme vypracovali návrh recepce  s moderním designem.  Vnitřní uspořádání se třemi pracovišti je zvoleno s ohledem na pohodlný pohyb zaměstnanců a rychlou obsluhou zákazníků, kteří můžou využít odpočívadel.  Typ stavby umožňuje velmi zajímavé designové řešení fasády, které jistě nepřehlédne  žádný  zákazník.

Tuto recepci - pokladnu lze využít ve sportovních centrech, výrobních firmách, dětských koutcích, u historických památek, galerií, v zoologických a botanických zahradách, poutích a jarmarcích. Lze ji kdykoliv dle potřeb přemístit na požadované stanoviště či ji propojit s dalším modulem  a to libovolným způsobem bez velkých stavebních úprav a zásahů do stávající. Recepci lze změnou vnitřního uspořádání využít  kdykoliv i k jiným účelům.

Cena je uvedena bez DPH a vnitřního vybavení.

LEGENDA PIKTOGRAMŮ

VHODNÁ ORIENTACE VSTUPU

Západ - Jih - Východ
Západ - Jih
Sever - Západ - Jih
360°

POČET A TYP OBYVATEL

Dva dospělí
Čtyř-člená rodina
Čtyři zaměstnanci a jeden šéf
Dva starší
Vozíčkář

POČET MODULŮ

Jeden
Jeden a půl
Dva moduly

FUNKCE

Bydlení
Kancelář
Rekreace